zbiorniki

Firma MARCO-OIL we współpracy z renomowanymi producentami zbiorników naziemnych do składowania i dystrybucji paliw - opierając się na swoich wieloletnich doświadczeniach - opracowała własną dopasowaną do potrzeb Klientów konfigurację zbiorników, które w ramach stałej współpracy nieodpłatnie użycza swoim partnerom biznesowym.

Obecnie w ofercie firmy znajdują się dwa typy zbiorników naziemnych:

Wszystkie typy zbiorników, na życzenie Klienta, mogą być wyposażone w elektroniczny system dystrybucji, umożliwiający bezobsługowe tankowanie pojazdów i automatyczną ewidencję wydań. Wykorzystywany w tym celu system informatyczny umożliwia zdalne (centralne) zarządzanie wydaniami produktu jednocześnie z kilku zbiorników zlokalizowanych w dowolnej odległości od siebie, a rozbudowane opcje analityczne systemu ułatwiają raportowanie i analizę zdarzeń nawet początkującym użytkownikom.

Ponadto oferowane zbiorniki cechuje:

Dla Klientów zainteresowanych zakupem zbiornika na własność istnieje możliwość stworzenia dowolnej konfiguracji zbiornika dopasowanej do indywidualnych potrzeb Klienta.

Indywidualna oferta

W celu uzyskania indywidualnej OFERTY – zapraszamy do złożenia zapytania lub kontaktu z Działem Sprzedaży. Jeśli są Państwo zainteresowani kontaktem ze strony MARCO-OIL, prosimy skorzystać z Formularza Ofertowego znajdującego się w zakładce Kontakt.

Drukuj E-mail