Firma MARCO-OIL to przede wszystkim hurtowy dystrybutor paliw silnikowych (oleju napędowego i benzyn bezołowiowych) oraz oleju opałowego lekkiego krajowych producentów: PKN ORLEN S.A. oraz GRUPY LOTOS S.A. Firma specjalizuje się głównie w zakresie dostaw paliw do branż: transportowej, budowlanej oraz niezależnych stacji paliw. Posiadany tabor własny firmy to auta w wieku do 4 lat w pełni wyposażone w urządzenia do dystrybucji paliw (węże ze zwijadłem, pompy, legalizowane liczniki z kompensacją temperatury do 15oC). Wieloletnie doświadczenia, wielkość obrotów, własne stacje paliw oraz posiadany własny tabor autocysternowy stawiają firmę w czołówce krajowych hurtowników paliw.

Możliwe formy współpracy

Firma MARCO-OIL realizuje hurtowe dostawy paliw na terenie całego kraju w oparciu o okresowe umowy sprzedaży zapewniające Klientom atrakcyjny stały rabat liczony od cen hurtowych PKN ORLEN obowiązujących w dniu dostawy paliwa gwarantowany przez cały okres ich obowiązywania.

Dla Klientów, dla których istotnym wyznacznikiem oferty jest udzielony termin płatności, firma MARCO-OIL w porozumieniu z wiodącym Towarzystwem Ubezpieczeniowym przygotowała ofertę ubezpieczenia kredytu kupieckiego w oparciu o którą Klient otrzymuje wymagany termin płatności dla uzyskanego limitu kredytowego, a koszty całej operacji pokrywa MARCO-OIL.

Paliwa premium

Dla Klientów, dla których najistotniejszym wyznacznikiem oferty jest jakość produktu, firma MARCO-OIL we współpracy ze specjalistyczną jednostką badawczo-rozwojową opracowała i obecnie wprowadza na rynek olej napędowy klasy PREMIUM. Podstawową zaletą zastosowanych w produkcie dodatków uszlachetniających w stosunku do standardowego oleju napędowego jest poprawa parametrów w zakresie wartości liczby cetanowej, co bezpośrednio przekłada się na redukcję spalania i wyczuwalny wzrost mocy silnika pojazdu. Więcej informacji o produkcie znajdziecie Państwo w zakładce Produkty.

Zbiorniki do składowania i dystrybucji paliw

Dla Klientów nieposiadających własnego zbiornika do składowania i dystrybucji paliw firma MARCO-OIL we współpracy z renomowanym producentem zbiorników naziemnych - opierając się na wieloletnich doświadczeniach w dystrybucji paliw - opracowała własną dopasowaną do potrzeb Klientów konfigurację zbiorników, które w ramach stałej współpracy nieodpłatnie użycza swoim partnerom biznesowym. Zbiorniki na życzenie Klienta mogą być wyposażone w elektroniczny system dystrybucji, umożliwiający bezobsługowe tankowanie pojazdów i automatyczną ewidencję wydań. Wykorzystywany w tym celu system informatyczny umożliwia zdalne (centralne) zarządzanie wydaniami produktu jednocześnie z kilku zbiorników zlokalizowanych w dowolnej odległości od siebie, a rozbudowane opcje analityczne systemu ułatwiają raportowanie i analizę zdarzeń nawet początkującym użytkownikom.

Indywidualna oferta

MARCO-OIL traktuje każdego Klienta wyjątkowo. Priorytetem firmy jest dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb Klienta, zarówno pod względem warunków handlowych, jak również pod względem terminów dostaw, sposobu składania zamówień, wielkości jednorazowej dostawy czy innych indywidualnych wymagań Odbiorcy.

W celu uzyskania indywidualnej OFERTY – zapraszamy do złożenia zapytania lub kontaktu z Działem Sprzedaży. Sugerujemy również umówienie spotkania, podczas którego możliwe będzie ustalenie warunków przyszłej współpracy. Jeśli są Państwo zainteresowani kontaktem ze strony MARCO-OIL, prosimy skorzystać z Formularza Ofertowego znajdującego się w zakładce Kontakt.