DZIAŁ HANDLOWY

REGION: MAZOWIECKIE - WSCHÓD 

Sebastian Wolski
Menadżer Regionalny ds. Sprzedaży Paliw Płynnych
Telefon: +48 662 677 477
e-mail: sebastian.w@marco-oil.pl

 REGION: MAZOWIECKIE – ZACHÓD

 Karol Kociubajło
Menadżer Regionalny ds. Sprzedaży Paliw Płynnych
Telefon: +48 662 105 645
e-mail: karol.k@marco-oil.pl  

REGION: ŁÓDZKIE

Wojciech Klauza
Kierownik Regionalny ds. Sprzedaży Paliw Płynnych
Telefon: +48 538 866 668
e-mail: wojciech.k@marco-oil.pl 

REGION: LUBELSKIE

Leszek Bicki
Menadżer Regionalny ds. Sprzedaży Paliw Płynnych
Telefon: +48 662 107 491
e-mail: leszek.b@marco-oil.pl 

REGION: ŚLĄSKIE - ZACHÓD

 Michał Wala
Menadżer Regionalny ds. Sprzedaży Paliw Płynnych
Telefon: +48 602 600 470
e-mail: michal.w@marco-oil.pl

REGION: ŚLĄSKIE - WSCHÓD

Dorota Żebro
Menadżer Regionalny ds. Sprzedaży Paliw Płynnych
Telefon: +48 882 341 203
e-mail: dorota.z@marco-oil.pl

REGION: MAŁOPOLSKIE

Magdalena Cała
Menadżer Regionalny ds. Sprzedaży Paliw Płynnych
Telefon: +48 538 977 779
e-mail: magdalena.c@marco-oil.pl

 

Wiceprezes Zarządu ds. Handlu

Artur Lichtblau
Telefon: +48 606 395 495
e-mail: artur.l@marco-oil.pl

OBSŁUGA SPRZEDAŻY

ZAMÓWIENIA i FAKTURY 

Żaneta Janeczko
Specjalista ds. Sprzedaży
Telefon: +48 606 105 485
e-mail: zaneta.j@marco-oil.pl

Katarzyna Szczygielska
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
Telefon: +48 882 341 193
e-mail: katarzyna.s@marco-oil.pl

Paweł Wąsak
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
Telefon: +48 698 196 569
e-mail: pawel.w@marco-oil.pl

Kinga Stankiewicz
Specjalista ds. Fakturowania
Telefon: +48 538 523 322
e-mail: kinga.s@marco-oil.pl

Katarzyna Chojnowska
Specjalista ds. Fakturowania
Telefon: +48 538 543 322
e-mail: katarzyna.c@marco-oil.pl

Anna Marciniszyn
Doradca ds. Obsługi Klienta
Telefon: +48 600 212 185
e-mail: anna.m@marco-oil.pl

 

KONTROLING FINANSOWY

Halina Ciężkowska
Specjalista ds. Kontroli Należności
Telefon: +48 600 069 542
e-mail: halina.c@marco-oil.pl

 

OBSŁUGA DOSTAW PALIW

TRANSPORT PALIW PŁYNNYCH

Michał Bronisz
Kierownik Działu Transportu
Telefon: +48 660 533 563
e-mail: michal.b@marco-oil.pl

Rafał Orlicz
Specjalista ds. Transportu
Telefon: +48 882 341 202
e-mail: rafal.o@marco-oil.pl