transport2222

Firma MARCO-OIL to właściciel nowoczesnego, specjalistycznego taboru autocysternowego. Dzięki posiadanej licencji na wykonywanie usług w transporcie krajowym firma MARCO-OIL świadczy profesjonalne usługi transportu paliw płynnych tj. oleju napędowego, benzyn bezołowiowych, oleju grzewczego jak również biopaliw i biokomponentów.

Tabor autocysternowy

Posiadany tabor własny firmy to auta w wieku do 4 lat w pełni wyposażone w urządzenia do dystrybucji paliw (węże ze zwijadłem, pompy, legalizowane układy pomiarowe z kompensacją temperatury do 15 oC). Dodatkowo wszystkie cysterny posiadają wyposażenie umożliwiające wypompowanie paliwa ze zbiornika odbiorcy.

Na flotę MARCO-OIL składają się obecnie najnowsze ciągniki marki Volvo FH12 oraz Mercedes Actros wraz z naczepami cysternami marki Stokota o pojemności od 32m3 do 36m3. Własny tabor firmy stacjonuje w dwóch bazach transportowych zlokalizowanych w centralnej i południowej Polsce. Umożliwia to sprawną realizację usług transportowych na obszarze całego kraju. Duża liczba obsługiwanych Klientów na terenie całego kraju, wyspecjalizowany personel, nowoczesne narzędzia logistyczne firmy oraz równolegle prowadzona działalność handlowa umożliwiają sprawną realizację nawet niewielkich dostaw paliw w ilościach jednorazowo od 1m3 do 33m3.

Indywidualna oferta

W celu uzyskania indywidualnej OFERTY – zapraszamy do złożenia zapytania lub kontaktu z Działem Transportu. Jeśli są Państwo zainteresowani kontaktem ze strony MARCO-OIL, prosimy skorzystać z Formularza Ofertowego znajdującego się w zakładce Kontakt.